pl gb

Kontakt

/ Nasz zespół

PREZES ZARZĄDU
Andrzej Feterowski
email: afeterow@spnt.pl
tel.: 91 85 22 911

Pracownicy i współpracownicy:

DZIAŁ OBSŁUGI I INWESTYCJI
Dorota Batogowska / Menedżer Działu Obsługi i Inwestycji
email: dbatogowska@spnt.pl
tel.: 91 85 22 916

Marta Czerwińska / Menedżer ds. organizacyjno-finansowych / Sekretariat / Biuro wirtualne
email: mczerwinska@spnt.pl
tel.: 91 85 22 958 / 91 85 22 911

Anna Pawłusiewicz / Menedżer ds. Organizacyjnych - Prokurent
email: apawlusiewicz@spnt.pl
tel.: 91 85 22 914

Ewa Maćkowiak / Menedżer ds. infrastr.admin. i obsługi najemców 
email: emackowiak@spnt.pl
tel.: 91 85 22 932

Katarzyna Buczek / Specjailsta ds. obsługi najemców / Recepcja
email: kbuczek@spnt.pl
tel.: 91 85 22 923

Wanda Sikorska / Menedżer ds. inwestycyjno-finansowych
email: wsikorska@spnt.pl
tel.: 91 85 22 925

Monika Ciszak/Konsultant ds. finansowych
email: mciszak@spnt.pl

IN-Plus Biuro Audytorsko-Rachunkowe
email: biuro@inplus.szczecin.pl
tel.: 91 488 93 27

Kancelaria Radcy Prawnego
Grażyna Królak/Obsługa prawna
email: gkrolak@gazeta.pl
tel.: 606 603 999

Lech Bartnik / Obsługa Techniczno - Inwestycyjna Spółki 
email: lbartnik@spnt.pl
tel.: 91 85 22 954


DZIAŁ ROZWOJU

IMG_083.jpgKatarzyna Witkowska / Menedżer Działu Rozwoju
email: kwitkowska@spnt.pl
tel.: 91 85 22 915

  

1384283_10151994686583586_1915240731_n.jpgMarzena Zasińska-Igła / Koordynator ds. rozwoju firm
email: mzasinska@spnt.pl
tel.: 91 85 22 920

 


1939584_837401649619514_566208275_n.jpgKamila Kijo / Specjalista ds. marketingu i PR
email: kkijo@spnt.pl
tel.: 91 85 22 922

 

mlawicka.jpgMagdalena Ławicka / Specjalista ds.rozwoju firm inkubowanych
email: mlawicka@spnt.pl
tel.: 91 85 22 959

 

 

monika.png

Monika Krupowicz - Open Mind /Obsługa Marketing&PR
email: monika@openmind.szczecin.pl
tel.: 91 489 31 90/ 602 156 993

 

siwinska.jpg

Justyna Siwińska / Obsługa Marketing&PR/ Rzecznik prasowy
email: justyna@openmind.szczecin.pl
tel.: 508 557 838

 

 


DZIAŁ INFRASTRUKTURY IT

Zbigniew Krupa / Menedżer Działu Infrastruktury IT
email: zkrupa@spnt.pl
tel.: 91 85 22 919

Katarzyna Keller-Gołąbek / Specjalista ds. infrastruktury informatycznej
email: kkeller@spnt.pl
tel.: 91 85 22 917

Sylwia Rajczykowska / Specjalista ds. administracji infrastrukturą informatyczną
email: rajs@spnt.pl
tel.: 91 85 22 913

Joanna Rozlepiło / Obsługa informatyczna 
email: jrozlepilo@spnt.pl
tel.: 91 85 22 969

Paweł Muszyński / Administracja infrastrukturą informatyczną
email: pmuszynski@spnt.pl
tel.: 91 85 22 407

Paweł Strzyżewski / Specjalista ds. obsługi serwisów internetowych
email: pstrzyzewski@spnt.pl
tel.: 91 85 22 929

Damian Żurawski / Obsługa informatyczna
email: dzurawski@spnt.pl
tel.: 91 85 22 924


DZIAŁ KONSULTINGU ICT

Katarzyna Wiśniewska / Menedżer Działu Konsultingu
email: kwisniewska@spnt.pl
tel.: 91 85 22 918

10703729_378377542317544_5821457418178756753_n.jpgJolanta Balicka / Menedżer projektów
email: jbalicka@spnt.pl
tel.: 91 85 22 927

 

Justyna Dacewicz / Specjalista ds. projektów UE i ICT
email: jdacewicz@spnt.pl
tel.: 91 85 22 926

Monika Mierzyńska – Kaczmarek / Menedżer Projektów
email: mkaczmarek@spnt.pl
tel.: 91 85 22 962

Oddział Regionalny w Bydgoszczy:

Mariusz Andryszak / Dyrektor Oddziału Regionalnego
email: mandryszak@spnt.pl
gsm: 797 599 363
tel.: 52 569 12 55

Alicja Tymek / Menedżer ds. współpracy z administracją publiczną
email: atymek@spnt.pl
tel.: 52 569 12 55


 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies są niezbędne do prawidlowego funkcjonowania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym Regulaminie w rozdziale Ochrona danych osobowych i polityka prywatności.