pl gb

Oferty pracy

/ [Ideaspot] Młodszy programista PHP / praktykant

IdeaSpot to szczecińska firma działająca w branży IT. Zajmujemy się tworzeniem systemów informatycznych dla firm w Polsce i za granicą. Obecnie realizujemy projekt innowacyjnej platformy językowej. Projekt realizowany jest w metodologii zwinnej. Ponadto dla naszych klientów realizujemy platformy eSport, systemy CRM automatyzujące obsługę procesów biznesowych, platformy Call Centre, platformy sprzedaży domen.

Opis stanowiska

  • Projektowanie i tworzenie innowacyjnych systemów informatycznych z wykorzystaniem Symfony Framework.
  • Tworzenie automatycznych testów jednostkowych i funkcjonalnych.
  • Praca w zespole zgodnie z metodyką Scrum.
  • Praca w biurze w Szczecinie, elastyczne godziny pracy.

Wymagania

  • Podstawowa (najchętniej praktyczna) znajomość PHP 5.6 / PHP 7.
  • Znajomość HTML, JS, CSS.
  • Podstawowa znajomość SQL.
  • Znajomość podstawowych komend Linux.
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole i chęć rozwoju.
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie ostatnich lat studiów.

Dodatkowe atuty

  • Znajomość frameworka Symfony 2/3 lub doświadczenie w dowolnym innym frameworku PHP.
  • Znajomość Joomla / WordPress / Drupal.
  • Podstawowa znajomość jQuery / Angular.
  • Doświadczenie w pracy na maszynach wirtualnych (VirtualBox, VMWare) i Vagrant.
  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji (SVN, Git itp.).

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia – wdrożenie do pracy programisty.
  • Praca na szybkim, nowoczesnym sprzęcie.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę / umowę zlecenie / B2B – w zależności od preferencji kandydata.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Karnety sportowe FitProfit.
  • Dostęp do SafariBooksOnline i bogatej bazy e-szkoleń.
Kontakt:
Ideaspot
Niemierzyńska 17a, 71-441 Szczecin
www.deaspot.pl