pl gb

Oferty pracy

/ [inprojects] Projektant (asystent) sieci telekomunikacyjnych

inProjects to Spółka działająca w szeroko pojętej branży telekomunikacyjnej. Świadczymy usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw, samorządów, organizacji oraz instytucji w zakresie projektowania i budowy sieci, doradztwa i wdrożeń IT oraz prowadzenia inwestycji.

Opis stanowiska:
Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wykonywanie dokumentacji projektowej sieci telekomunikacyjnych.

Zakres obowiązków:
- opracowywanie dokumentacji projektowej (budowlanej i wykonawczej) sieci telekomunikacyjnych ziemnych, napowietrznych i budynkowych,
- prowadzenie uzgodnień projektowanej sieci w urzędach
- pozyskiwanie zgód właścicieli gruntów
- współpraca z firmami i instytucjami przy pozyskiwaniu dokumentów i uzgodnień niezbędnych na różnych etapach projektowania
- udział w opracowywaniu dokumentacji technicznej i projektowej pod nadzorem projektanta
- koordynacja i nadzór nad procesem projektowania

Główne wymagania stawiane kandydatom to:
- doświadczenie w opracowywaniu projektów, umożliwiające co najmniej samodzielne wykonywanie -rysunków oraz dokonywanie uzgodnień pod nadzorem projektanta z uprawnieniami
- znajomość programów CAD i pakietu MS Office
- komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu oraz wysoka kultura osobista
- sumienność, systematyczność i dokładność przy pracy
- wykształcenie wyższe lub średnie, mile widziani studenci ostatnich lat i absolwenci kierunków technicznych (elektryka, elektronika i telekomunikacja, budownictwo),
- prawo jazdy kat. B (wskazana umiejętność praktyczna),
- umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne doskonalące wiedzę techniczną,
- możliwości szkoleń, kursów w zakresie rozwoju indywidualnego.

Termin nadsyłania ofert: 31 lipca 2017 r.

Kontakt:
inProjects
Cyfrowa 6, 71-441 Szczecin
www.inprojects.pl