pl gb

Oferty pracy

/ [Medcom - Zaufane Kliniki.pl] Specjalista ds. obsługi klienta

Specjalista ds. obsługi klienta

MEDCOM sp. z o. o. jest firmą działającą w obszarze e-commerce w branży serwisów medycznych – zarządzamy serwisem ZaufaneKliniki.pl – największą internetową encyklopedią medyczną zawierającą specjalistyczną wiedzę na temat różnorodnych usług medycznych. Serwis oferuje nie tylko zdobycie informacji o danym zabiegu medycznym, ale także umożliwia w krótkim czasie umówienie wizyty do wybranej przez pacjenta kliniki spośród wielu polecanych i zaufanych w całym kraju.

Wymagania

Szukamy osoby, która umie uśmiechać się przez telefon i swoją postawą będzie potrafiła „oczarować” naszych klientów. Wyślij nam swoją aplikację jeżeli:

  • umiesz nawiązywać kontakt z klientem,
  • masz nastawienie na realizację potrzeb klienta,
  • jesteś samodzielny i doskonale organizujesz swoją pracę,
  • jesteś osobą empatyczną potrafiąca wczuć się w sytuację klienta,
  • masz wysoką kulturę osobistą,
  • jesteś osobą analityczną.

Dodatkowy atutem będzie posiadanie doświadczenia w zakresie obsługi klienta oraz znajomość angielskiego
lub niemieckiego.

Opis Stanowiska

  • bieżąca obsługa klienta,
  • współpraca z lekarzami, gabinetami i klinikami,
  • kontrola płatności obsługiwanych klientów,
  • przygotowywanie raportów sprzedaży.

Oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie,
  • stałą pracę nastawioną na rozwój i komunikatywność,
  • możliwość samodzielnego działania w zgranym zespole,
  • interesującą pracę w sektorze medycznym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV (mile widziany list motywacyjny) na podany adres mailowy: joanna.przybylska@zaufanekliniki.pl

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli we wszystkich przesyłanych nam dokumentach aplikacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Kontakt:
Medcom sp. z o.o.
Cyfrowa 2, 71-441 Szczecin
www.zaufanekliniki.pl