pl gb

Oferty pracy

/ [Riotters] UI/UX designer

Kto: Riotters
Kogo: Projektant UI / UX
Gdzie: Szczecin
Forma: Pełen etat

W skrócie: poszukujemy UI / UX designera. Praca na etacie w Szczecinie. Decydującym czynnikiem jest Twoje portfolio i jaką osobą jesteś.

Nasze wymagania:
- znajomość tematyki UI/UX
- komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (bez tego nie przejdzie)
- znajomość najnowszych trendów z zakresu projektowania interfejsów, stron internetowych, aplikacji mobilnych
- dobra znajomość sketcha + photoshopa (najlepiej obu) oraz illustratora
- znajomość OSX będzie atutem, znajomość after effects również będzie atutem
- minimum 2 lata doświadczenia, ale to nie jest warunek konieczny. Wystarczy, że robisz dobre rzeczy

Twoje obowiązki:
- Projektowanie serwisów internetowych i aplikacji mobilnych o zróżnicowanym poziomie skomplikowania
- dostarczanie projektów na czas

Oferujemy:
- pracę w mocnym zespole o szerokich kompetencjach, ciekawe projekty dla ciekawych klientów
- możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności (nie robimy stron-wizytówek dla Januszów, lubimy się chwalić swoimi projektami - https://dribbble.com/riotters
- przynajmniej raz w roku pojedziesz na konferencję lub warsztaty
- sprzęt na którym się dobrze pracuje, który jest skrojony dla projektanta
-4.000 - 7.000 (b2b + vat + płatne urlopy oraz L4)

Jeśli czujesz, że to miejsce dla Ciebie wyślij swoje portfolio i parę słów o sobie na email dawid@riotters.com a wiadomość zatytułuj ' UI / UX designer'.
Kontakt:
Riotters
Cyfrowa 6, 71-441 Szczecin
www.riotters.com