pl gb

Oferty pracy

/ [Riotters] UI/UX designer

Riotters szukają kozaka, z którym ramię w ramię toczyć będziemy boje w świecie projektowania najlepszych stron i rozwiązań z zakresu UI/UX.

W skrócie: poszukujemy doświadczonego UI / UX designera. Praca na etacie w Szczecinie. Najpóźniej chcemy zacząć pracę z Tobą od jutra.

Decydującym czynnikiem jest Twoje portfolio i jaką osobą jesteś.

nasze wymagania:

  • znajomość tematyki UI/UX
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość najnowszych trendów z zakresu projektowania interfejsów, stron internetowych, aplikacji mobilnych
  • bardzo dobra znajomość photoshopa lub sketcha (najlepiej obu) oraz dobra znajomość illustratora
  • nieustanna chęć do rozwoju
  • znajomość OSX będzie atutem, znajomość Adobe After Effects również będzie atutem
  • minimum 3 lata doświadczenia

Twoje obowiązki:

  • Projektowanie serwisów internetowych i aplikacji mobilnych o zróżnicowanym poziomie skomplikowania
  • wspieranie mniej doświadczonych projektantów
  • dostarczanie projektów na czas

Oferujemy:

  • pracę w mocnym zespole o szerokich kompetencjach, ciekawe projekty dla klientów z Polski i zza granicy
  • możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności (nie robimy stron-wizytówek dla Januszów, lubimy się chwalić swoimi projektami)
  • przynajmniej raz w roku pojedziesz na konferencję lub warsztaty
  • sprzęt na którym się dobrze pracuje który jest skrojony dla projektanta
  • całkiem ładne biuro w Technoparku (klimatyzacja, ekspres, zapas kawy) - :)
  • 3.000 - 5.000 na rękę, w zależności od Twojego doświadczenia. Choć jeśli przekonasz nas, że jesteś turbokozakiem, to i te widełki będą bardziej elastyczne...

Jeśli czujesz, że to miejsce dla Ciebie wyślij swoje portfolio i parę słów o sobie na email contact@riotters.com a wiadomość zatytułuj ' UI / UX designer'. Na zgłoszenia czekamy do 15.09.2017

Kontakt:
Riotters
Cyfrowa 6, 71-441 Szczecin
www.riotters.com