pl gb

Oferty pracy

/ [Softvig] Specjalista ds. marketingu i komunikacji z rynkiem

SoftVig - producent oprogramowania dla branży motoryzacyjnej poszukuje nowych pracowników do swojego zespołu piszącego aplikacje oparte na .NET Framework.

Zajmujemy się wytwarzaniem oprogramowania wspierającego serwis i sprzedaż pojazdów w autoryzowanych stacjach dealerskich. Współpracujemy z markami takimi jak: Skoda, Seat, VW, Audi, Porsche, Ford, Honda, Suzuki, Mitsubishi, KIA, Hyundai, Volvo.

Specjalista ds. marketingu i komunikacji z rynkiem

Obowiązki:

  • Tworzenie treści marketingowych i PR’owych skierowanych do klientów
  • Uczestnictwo w tworzeniu strategii marketingowo-sprzedażowej oraz strategii komunikacji z klientem
  • Uczestnictwo w tworzeniu materiałów wizerunkowych i marketingowych oraz dbałość o ich aktualność
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Współpraca w zakresie organizacji spotkań i wydarzeń promocyjnych, reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych
  • Współpraca z działami firmy
  • Kontrola jakości dokumentacji technicznej dotyczącej produktów firmy

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najchętniej w branży IT
  • Znajomość technik i narzędzi marketingu internetowego
  • Komunikatywność i wysoki stopień kultury osobistej
  • Zdolności analityczne
  • Znajomość branży motoryzacyjnej i systemów IT
  • Umiejętność swobodnego redagowania tekstów
  • Zaangażowanie i inicjatywa własna
  • Samodzielność i umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy
  • Wielozadaniowość
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Cele:

  • Zdefiniowanie od podstaw komunikacji z rynkiem

Oferujemy:

  • Możliwość twórczego działania
  • Pracę w jednej z najbardziej rozwojowych branż
  • Przyjazną atmosferę oraz doskonałą komunikację na wszystkich szczeblach organizacji

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy zaaplikuj do nas przez stronę http://www.softvig.pl/praca/formularz/spec-ds-marketingu

Informujemy że rozpatrywane będą tylko pełne aplikacje (CV, list motywacyjny i ankieta). Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dołącz do naszego zespołu!

Kontakt:
SoftVig - Systemy Informatyczne
Cyfrowa 4, 71-441 Szczecin

www.softvig.pl